NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Türkiye'de diş yaptırmak için 4 adım.

Ücretsiz Teklif Alın

Deneyimli danışman ekibimize eğer mümkünse panoramik X-Ray filminizi ve dişlerinizin fotoğraflarını gönderirseniz, uzman doktorumuzla değerlendirdikten sonra size tedavi planı ve tahmini fiyatları göndereceklerdir.

Seyahat ve Otel Konaklaması

Antalya'ya gelmeye karar verdikten sonra seyahat düzenlemenizi yapabilirsiniz. Havalimanına geldiğinizde transfer ekibimiz ve koordinatörümüz sizi karşılayacak ve sizin için seçtiğimiz deniz kenarında ve kliniğimize çok yakın olan otele götürecektir.

Tedaviye Başlamak

İlk muayenenizde panoramik X-Ray filminizi çekiyor ve dişlerinizin ihtiyacı olan diğer tedavileri belirliyoruz. (Kanal tedavisi, diş dolgusu gibi) Başka bir tedaviye ihtiyacınız yoksa aynı gün içerisinde tedavinize başlıyoruz. Tedaviniz genellikle 6 gün sürer.

Tatilinizin Keyfini Çıkarın

Otelinizi Antalya'nın en güzel sahili olan Konyaaltı Plajı'ndan seçtik. Uzman diş hekimlerimiz eşliğinde tedavi olurken bu cennette tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz. Tedavinizin geri kalanında Antalya'nın doğa harikalarının, güzel plajlarının, lezzetli yemeklerinin ve daha fazlasının tadını çıkarabilirsiniz.

KLİNİĞİMİZ

İşte kendinizi güvende hissedeceğiniz, son teknoloji ve ekipmanlarla donatılmış Akdeniz İnci Diş Kliniği.

TEDAVİLER

Diş implantları, diş cerrahlarının çene kemiğine yerleştirdiği yapay yapılardır. Bir veya daha fazla dişini kaybetmiş bir kişi implanta ihtiyaç duyabilir.

Gülüş tasarımı, diş beyazlatma, kaplamalar, diş kronları, implantlar veya köprüler gibi gülümsemenin görünümünü iyileştirmek için bir veya daha fazla kozmetik diş hekimliği tedavisinin birleşimidir.

Dental lamine kaplamalar, dişlerin ön tarafını kaplayan, boyutunu, şeklini veya rengini değiştiren çok ince malzemelerdir.

Kron, diş hekiminizin dişin üzerine koyabileceği bir örtü veya "kapaktır". Başlıca kron türleri porselen kronlar ve zirkonyum kronlardır.

Diş beyazlatma, dişlerin rengini açmak için yapılan bir işlemdir. Dişlerinizi parlak beyaz yapamaz, ancak mevcut rengi birkaç ton açabilir.

Gingivektomi olarak da bilinen bu prosedür, dişler üzerinde büyüyen fazla dişeti dokusunu ortadan kaldırmak için özel aletler veya lazer kullanılarak yapılır.

Köprü, boşluğun her iki tarafındaki dişlere takılır. Köprüler genellikle porselen veya zirkonyum kronlardan yapılır.

Diğer Tedavilerimiz

Kanal Tedavisi
Beyaz Dolgular
Diş Dolguları
Diş Çekimleri
Özel Teklif

Her Yeni Hasta:

  • Ücretsiz Danışmanlık
  • Ücretsiz Panoramik Röntgen
  • Ücretsiz Diş Çekimi
  • Ücretsiz Kanal Tedavisi ve Dolgular
  • Ücretsiz Otel Konaklaması
  • Ücretsiz Transfer

BİZ KİMİZ ?

Akdeniz İnci Diş Kliniği, Diş Hekimi Gonca Açıkgöz koordinasyonunda hasta odaklı dijital diş hekimliği vizyonuyla kuruldu.

 

Öncelikli olarak sağlıklı kalma ve koruyucu diş hekimliği uygulamalarına odaklanan kliniğimiz, global arenadaki tüm yenilikleri ve son teknolojiyi takip ederek hastalarımıza en doğru şekilde uygulamayı hedeflemektedir. Kliniğimizde tüm tedavi planlaması ve takipleri alanında uzman ve kalifiyeli diş hekimlerimiz tarafından organize edilmektedir.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Tedavinizi tamamlamak için iki ziyaret yapmanız gerekecektir. İlk ziyaret için 4 gün, ikinci ziyaret için 8 gün kalmanız gerekmektedir. İlk randevuda cerrahınız implantın vidasını çene kemiğine yerleştirir. Ardından cerrah, implantın düzgün şekilde iyileşmesini sağlamak için implantı diş eti dokusuyla kaplar. İyileşme süresi hastanın kemik durumuna göre 3-6 ay arasında değişebilmektedir.

Maalesef Türkiye'de yaşamayan hastalarımıza herhangi bir ödeme planı veya finansman seçeneği sunamuyoruz. Bu nedenle kliniğimize geldiğinizde tüm ödemelerinizi ilk tedavinizden sonra nakit olarak alıyoruz.

Lamine kaplamaların bakımı genellikle çok basit ama önemlidir. Doğal dişlerde olduğu gibi, bozulmamış görünümlerinin mümkün olduğunca uzun süre korunması için temiz tutulmaları gerekir. Çürüklerden etkilenmeyen bir malzemeden yapılmışlardır ancak dişin hassas olan bir kısmına yapıştırılırlar. Bu nedenle günde 3 kez diş fırçalamaya ve günde bir kez diş ipi kullanımına dayalı iyi bir ağız hijyeni her zaman önerilir. Temizliğin kaplamaların yüzeyini bozmamasını sağlamak için aşındırıcı olmayan bir diş macunu önerilebilir.

Tedavilerimizin çoğunu tamamlamak için 6 güne ihtiyacımız var. Bu süre zarfında yaklaşık 4 kez kliniğe gelmeniz gerekecektir. Ancak implantlar söz konusu olduğunda, her iki ziyaret arasında 3 ila 5 aylık bir zaman aralığı ile bizi iki kez ziyaret etmeniz gerekecektir.

Diş köprüsü tedavisinde, boş dişlerin hemen yanında (sağında ve solunda) yer alan sağlam dişler törpülenerek sabitleme görevi görmesi için küçültülür. Daha sonra diş hekimi, hastanın ağız ve çene ölçüsünü alarak hastaya en uygun protezin yapılmasını sağlar. Köprü diş protezi, hastanın diş yapısı ve diş rengine göre hazırlanır.

Kron, diş hekiminizin dişin üzerine koyabileceği bir örtü veya "kapaktır". Kron, hasarlı veya eksik bir dişi normal şekline, boyutuna ve işlevine geri kazandırır. Bir kron (taç) dişi koruyabilir veya görünüşünü iyileştirebilir.

Diş kronlarının ömrü, nasıl tedavi edildiğine ve bakımına bağlıdır. Doğru kullanım ile ömrü yaklaşık 15 yıl sürebilir. İyi bir diş hijyeni rutini ve düzenli kontroller önerilir. Doğal dişinizin kronu olduğu için diş eti hastalığına hala duyarlı olduğunu unutmayın, bu nedenle ağzınızın tamamına dikkat ettiğinizden emin olun.

Kaplamalar ve kronlar, dişlerinizin görünümünü ve işlevini iyileştirebilen diş restorasyon yöntemleridir. Ana fark, kaplamaların dişinizin yalnızca önünü kaplaması ve kronların tüm dişi kaplamasıdır. Kaplama, mevcut dişinizin ön tarafına yapıştırılan, yaklaşık 1 milimetre (mm) kalınlığında, çok ince bir porselen veya diğer malzemeler tabakasıdır. Bir kron yaklaşık 2 mm kalınlığındadır ve tüm dişi kaplar.

GÜLÜŞÜNÜZ EN GÜZEL MAKYAJDIR.

Numaranızı ve e-postanızı gönderin, sizinle iletişime geçelim.

TOP